Kompanija C&A Srbija proglasila je stečaj, nakon što je, kako je saopštila, "postala meta organizovane carinske prevare nepoznatih počinilaca", objavljeno je na sajtu N1.
Modni lanac "C&A" sprema se da ode iz Srbije, nakon što je, navodno, država otkrila da su gotovo sedam godina švercovali kinesku robu i na taj način oštetili republički budžet za šest miliona evra.
Modni lanac "C&A" sprema se da ode iz Srbije, a nakon što je država otkrila da su skoro sedam godina švercovali kinesku robu i na taj način oštetili budžet Srbije za šest miliona evra, piše Blic.
U Srbiji se, prema prognozama, početak smirivanja inflacije može očekivati u julu, dok će se inflacija u evropskim zemljama, prema očekivanjima, smiriti krajem leta.
Najveći rast broja zaposlenih u EU, između prvog kvartala ove i prošle godine, bio je među pomoćnicima u pripremanju hrane, sa rastom od 25,1 odsto, objavio je danas Eurostat.
Radnici Fijata u Kragujevcu završili su sastanak u Predsedništvu Srbije gde su danas razgovarali o uslovima socijalnog programa, ali i o radu u drugim fabrikama, objavio je N1.
Nova pravila fiskalizacije, od maja ove godine, donela su i neke novine u plaćanju čekovima. Te novine odnose se samo na avansno plaćanje (plaćanje unapred).